Culiinaria Italiana


Nazwa: Culiinaria Italiana
Adres: Hoża, 62
Kod pocztowy: 00-681
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 794-050-060
WWW: https://culiinaria.pl/pl/Włoska kuchniaStołeczny lokal serwujący dania rodem ze słonecznej Italii to najlepsze miejsce na lunch w czasie pracy, spotkanie biznesowe, rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi przy pizzy czy romantyczną kolację. Jest tak przede wszystkim ze względu na fakt, że włoska kuchnia jest naprawdę doskonała, uchodzi za jedną z najlepszych na świecie. W dodatku jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, na przykład miłośnicy mięsa, jak i wegetarianie.

Klienci restauracji Culiinaria Italiana doceniają też fakt, że kuchnia ta, mimo iż dość lekka, jest także bardzo pożywna, tym bardziej że porcje są duże, w myśl typowo włoskiej gościnności.

O jakości dań decyduje przede wszystkim jakość zastosowanych składników, a te są w lokalu najlepsze. Właściciele sprowadzają je z Włoch, doskonale wiedząc, że ich polskie odpowiedniki nie tylko nie smakują tak samo, ale też nie mają odpowiedniej konsystencji i innych pożądanych walorów. Można zatem mieć pewność, że zamówiony posiłek będzie znakomity.

Data dodania: 2022-11-16Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne Firmy
Warszawa

Wiki Przeprowadzki

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa

Komputronik Biznes

© Copyright 2024 | www.ktrkontra.pl